O nas


Witamy Państwa na naszej stronie, mając nadzieję, że czas spędzony na jej przeglądaniu będzie dla Państwa przyjemnością.
W ofercie naszego salonu proponujemy suknie ślubne, suknie wieczorowe i wizytowe producentów polskich, oraz kolekcje zagraniczne najbardziej uznanych marek na świecie.
Wśród kolekcji zagranicznych oferujemy piękne i niepowtarzalne suknie ślubne z krajów, które wyznaczają trendy w modzie ślubnej takich jak: Włochy, Francja, Hiszpania, Stany Zjednoczone.
Nasza współpraca z wieloma wiodącymi producentami daje możliwość szerokiego wyboru i zaprojektowania w każdym nowym sezonie bardzo zróżnicowanej kolekcji.
Polecamy również dodatki ślubne, a w szczególności szeroką ofertę butów ślubnych, welony, bolerka, podwiązki, rękawiczki ślubne, biżuterię i ozdoby do włosów.
Od października 2009 roku zajmujemy się również importem i dystrybucją sukien ślubnych z zagranicy, a owocem naszej pracy jest m.in. wyłączność i dystrybucja w Polsce na sprzedaż sukien amerykańskiej marki Da Vinci.
Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie, oraz odwiedzenia naszego salonu,  w którym mogą Państwo w miłej atmosferze dokonać wyboru sukni ślubnej.
Dołożymy wszelkich starań, aby uczynić ten wyjątkowy dzień niezapomnianym.

Serdecznie zapraszamy.