O nas 
Wszystkie materiały tekstowe i zdjęciowe zamieszczone po niżej, pochodzą ze światowych stron: Mon Cheri, Demetrios, Cosmobella, Orea Sposa, Da Vinci.
mon_cheri_bridals_bg

Wspaniale zaprojektowane suknie ślubne, przez wielokrotnie nagradzaną oraz znaną na całym świecie amerykańską markę MON CHERI.
Kolekcja jest kombinacją niezrównanego kunsztu, oraz wysokiej jakości materiałów. 

Parę słów o projektancie

martin

Martin J. Thornburg handlowiec/projektant rozpoczął swą karierę jako projektant sukien ślubnych oraz konsultant. Wyśmienite wykonanie jego sukien ślubnych było epicentrum jego energii oraz początkiem spełnionego marzenia.
W swoim projektowaniu skupiał się na tym, by każda panna młoda czuła się piękna i aby nie wyglądała, jak każda inna panna młoda. To było niezwykle istotne dla Martina, by uchwycić w swych projektach jej osobowość oraz piękno. Jego kariera rozkwitła tak, że mógł projektować i prowadzić sprzedaż kolekcji Mon Cheri Bridals.

Kolekcja Mon Cheri Bridals jest taka różnorodna i unikalna jak same panny młode.
Martin szczerze wierzy, że idealna suknia to taka, która jest idealnie skrojona i dopasowana do figury panny młodej, oraz posiada dobrą konstrukcję. Wisienką na torcie są detale oraz materiały, które są wprost jego pasją, i nie spocznie póki nie będą perfekcyjne! Mieszanka tych wszystkich kluczowych składników, tworzy prawdziwie piękną pannę młodą!

Jestem zainspirowany ponadczasową elegancją romansu, bo cóż bardziej romantycznego nad połączenie się dwóch serc?

Martin J. Thornburg

sophia_tolli_bg

Suknie ślubne od Sophi Tolli, to kolekcja która dostarcza zarówno klasyczne wzory, jak również ciekawe wyszukane projekty. Suknie te z wyszczuplającym drapowaniem i z gorsetem wiązanym z tyłu zapewniają idealne dopasowanie do figury i są sygnaturą (podpisem) Sophi.

Parę słów o Sophii Tolli

martin

Po dziesięciu latach bycia czołowym projektantem u Maggie Sotterro, Sophia Apostolides stworzyła nową kolekcję sukien ślubnych, którą nazwała Sophia Tolli. Ze swoim niezrównanym rzemiosłem i wyjątkowym dopasowaniem sukien, kolekcja Sophia Tolli dostarcza szeregu wspaniałych, zapierających dech w piersiach sukien ślubnych.

Jako szwaczka, od swych wczesnych lat młodzieńczych, Sophia dorastała otoczona materiałami, maszynami do szycia i wzorami krojów. Sophia uważa ten wczesny kontakt z krawiectwem jako podstawę jej nieformalnej edukacji w projektowaniu mody. Sophia rozwinęła mocny fundament w projektach typu zrobione-na-miarę, poprzez tworzenie sukien: na bal maturalny, sukien dla druhen oraz sukien ślubnych, gdy jeszcze była nastolatką.
W trakcie koledżu, Sophia podejmowała nowe wyzwania w technikach szycia tradycyjnego i poszukiwała alternatywnych metod tworzenia ubiorów. Jej niejednokrotnie nagradzana fachowość w dopasowywaniu sukien oraz ich konstrukcji, jest rezultatem zarówno doświadczeń jakie wyniosła z domu rodzinnego, jak również jej wyższej edukacji.

"Moją sygnaturą (moim podpisem) będą zawsze suknie ślubne z niezwykłym dopasowaniem i cięciem.

Sophia Tolli

Ladybird

Od ponad trzydziestu lat firma Ladybird jest producentem sukien ślubnych. Są one wykonane z najlepszych tkanin oraz najwyższej jakości. Współpracujący z Ladybird specjaliści a także sama firma, mają jedną wspólną cechę: prawdziwą miłość do mody ślubnej. Ta pasja widoczna jest w różniących sie od siebie kolekcjach. Ekskluzywność i bogata różnorodność wzorów sprawiają, że kolekcje Ladybird są niepowtarzalne.
Od koloru śnieżno białego po kusząca czerwień. W kolekcji Ladybird można znaleźć wszystkie style i kolory sukien ślubnych. A wszystko to ponieważ, każda panna młoda jest inna. Mimo wielkiej różnorodności w kolekcji Ladybird, wszystkie suknie ślubne maja ten sam niepowtarzalny, mocny charakter.

Cosmobella i Oreasposa

Odporne na trendy i ponadczasowe: oto dwie cechy jakie można znaleźć w nowych kolekcjach OreaSposa i Cosmobella z Demetrios Bridals. Te suknie od światowej sławy projektanta Demetriosa, są dowodem na to, że proste nie musi oznaczać minimalnego. Pracując z delikatnymi, zmysłowymi i wysokiej jakości detalami, stworzył on suknie, które są liryczne, kształtne oraz nasycone poczuciem niewinności. "Lubię gdy stroje wyglądają na lekkie i delikatne", wyjaśnia projektant, "jak gdyby suknia powiewała."

Niezwykłe materiały są podstawą kolekcji OreaSposa i Cosmobella, które obejmują całą gamę modeli, począwszy od gładkich i prostych, po wyszukane i misternie stworzone. Obfita ale rozważna, pełna zachwycających oko szczegółów, bardziej komplementująca aniżeli stawiająca w głębi sceny współczesną pannę młodą.

Parę słów o projektancie

Demetrios James Elias urodził się niedaleko portu Aten, w Piraeus, w Grecji i jako młody chłopiec wraz ze swoją rodziną imigrował do Stanów Zjednoczonych. Nazywany Jimmim, pracowity i kreatywny mężczyzna, dorastał by stać się jednym z najwybitniejszych na świecie projektantów sukien ślubnych. Kontakt z przemysłem ślubnym, był przy nim od zawsze. Rodzice Demetriosa posiadali sklep detaliczny z materiałami ślubnymi w Warren - Ohio, gdzie ambitny projektant zaznajamiał się z projektami, materiałami i jego legendarną uwagą na szczegóły.

W 1980 marzenie Demetriosa o posiadaniu swojej własnej firmy ziściło się. Zakupił Ilissa Bridals w Nowym Jorku. Praktycznie w ciągu nocy przemienił swój mały, nikomu nie znany biznes w kwitnącą międzynarodową firmę.

Projektant jest dziś prawdopodobnie jednym z najbardziej twórczych producentów odzieży ślubnej. Jego suknie oferują kobietom najszerszy wybór i najbardziej uniwersalne style, jak również są na szczycie świata mody. Każdego roku przybywa kolejnych 100 nowych projektów do kolekcji Demetriosa. Poczynając od delikatnej koronki, po wyśmienite materiały, każda suknia jest zaprojektowana tak, by każda panna młoda wyglądała najpiękniej jak to tylko możliwe na swoim ślubie.

Jako projektant i właściciel, Demetrios jest ikoną świata mody przemysłu odzieży ślubnej, a ślubne salony na całym świecie dumnie sprzedają suknie Demetriosa.

Da vinci

Suknie ślubne Da Vinci zostały przedstawione w pięknie wykonanych kobiecych wzorach by zapewnić Ci Twój najlepszy wygląd w ten szczególny dzień.

Unikalne projekty, przyjemne materiały i kobiecy wygląd są idealnym połączeniem w sukniach ślubnych DaVinci.

Destinations

Suknie Destinations od Mon Cheri będą idealne na śluby, śluby cywilne, ceremonie na plaży oraz śluby za granicą. Leciutkie materiały i sięgające kolan spódniczki, sprawdzą się dobrze na prostych ceremoniach lub ceremoniach, z bosymi stopami na plaży, podczas gdy gładkie, w pełni długie suknie, będą idealne dla Europejskich ślubów.

Dostępne zarówno w śmiałych, jak i pastelowych kolorach, suknie Destinations, mogą być idealne na różne inne okazje.

Parę słów o projektancie

destinations

Ivonne Dome, projektantka Social Occasions dla Mon Cheri wiedziała, że będzie projektantką ubrań, od kiedy była małą dziewczynką. Urodzona i dorastająca w Puerto Rico, Ivonne łączyła etniczne detale z nowoczesnymi trendami, dla kolekcji Destinations, Montage, Cameron Blake, Social Occasions od Mon cheri i Capri. Po ukończeniu szkoły projektanckiej Parson's School of Design w Nowym Jorku, Ivonne rozpoczęła swoją przygodę w branży projektowania mody, od międzynarodowej firmy produkującej bieliznę.

..Od momentu przyłączenia się do Mon Cheri w 1999 roku, Ivonne stała się sławna, dzięki jej unikalnemu tworzeniu zdobień, opracowanym hafcie i pochlebnym umieszczeniu plis. Zainspirowana pięknymi przedmiotami, Ivonne uwielbia sprawiać, by każda kobieta nosząca stroje jej projektu czuła się wyjątkowa.

..Ivonne wyjaśnia, "Pracuję naprawdę ciężko, by stworzyć Social Occasions przywołujące pozytywne, śmiałe uczucia tak często tłumione przez zwyczajne codzienne stroje. Jest coś w noszeniu wspaniałej sukni czy kostiumu od Social Occasions, co pozwala kobiecie wcielić w życie jej najbardziej czarujące fantazje. Każdy zasługuje na to, by czuć się kimś wyjątkowym."

Pracuję naprawdę ciężko by stworzyć Social Occasions przywołujące pozytywne, śmiałe uczucia tak często tłumione przez zwyczajne codzienne stroje.

Ivonne Dome