pytania i odpowiedzi


pytania_1
Nie! Misją naszego salonu jest sprzedaż sukien renomowanych firm polskich i zagranicznych w atrakcyjnych cenach.  Spora część  sukien rozpoczyna się ceną poniżej 1000zł a największą część asortymentu stanowią suknie ślubne których cena nie przekracza 2000zł. Nieznaczną część asortymenty stanowią suknie których cena nigdy nie przekracza 3000zł bogato zdobione, z kryształkami Swarovskiego lub wykonane z koronki.


pytania_2
Tak. Realizujemy projekty sukien ślubnych i wieczorowych według pomysłu Klientek.


pytania_3
Nie. Nasz salon nie prowadzi komisu, w salonie można kupić tylko suknie nowe.


pytania_4
Proponujemy złożyć zamówienie w salonie nie później niż 3-4 miesiące przed ślubem. Na czas realizacji zamówienia składają się również przymiarki oraz korekty sukni ślubnej więc wymaga to odpowiedniej ilości czasu.

Suknie zagraniczne
Suknię ślubną producenta zagranicznego należy zamówić nie później niż 3-4 miesiące przed ślubem. W przypadku gdy polski dystrybutor producenta zagranicznego posiada zamówiony model sukni na stanie wówczas czas realizacji zamówienia trwa do 14 dni roboczych ( wysłanie sukni do naszego salonu, przymiarki i korekty ).

Suknie polskie
Suknię ślubną w standardowym rozmiarze lub szytą na miarę przez polskiego producenta należy zamówić nie później niż 1 miesiąc przed ślubem.  W przypadku gdy producent posiada gotowy model sukni w standardowym rozmiarze czas realizacji zamówienia trwa do 14 dni roboczych ( wysłanie sukni do naszego salonu, przymiarki i korekty ).

Suknia według własnego projektu
Indywidualne projekty Klientek realizujemy w ciągu 1 miesiąca.


pytania_8
Spora część sukien z naszych kolekcji pochodzi z firm amerykańskich więc każdorazowo muszą być sprowadzane do Polski, tym niemniej w przypadku właściwie wszystkich firm zagranicznych których suknie ślubne są sprzedawane w Polsce termin realizacji wynosi 3-4 miesiące.


pytania_9
Niestety najprawdopodobniej jest to model skopiowany. Wszystkie modele które posiadamy są wzorami zastrzeżonymi i nie można ich kopiować  a salon  Trendy Bride jest ich autoryzowanym sprzedawcą. Kopiowane suknie są zdecydowanie niższej jakości od sukien oryginalnych ( gorszy materiał, inne aplikacje lub koronki, gorsza jakość wykonania ). Renomowane firmy takie Mon Cheri, Da Vinci stosują technologie produkcji która jest nie możliwa do wykonania nawet przez dobry zakład krawiecki np: wzory aplikacji i koronek które są zastrzeżone tylko dla producenta, usztywniane gorsety, wszyte taśmy do modelowania gorsetu, silikonowe taśmy.